YKSITYISTUNTI
TRX Private Class with Petri

Private Class -yksityistunti suunnitellaan aina yksilöllisesti, harjoittelijan tarpeet ja tavoitteet tarkasti huomioiden. Yksityistunnilla et myöskään joudu jakamaan ohjaajan huomiota kenenkään muun kanssa.
Yksityistunnit tarjoavatkin optimaalisen ympäristön oman TRX -tekniikan kehittämiseen ja uusien liikkeiden oppimiseen.
Petrin TRX Private Class -tunneilla on mahdollista keskittyä myös johonkin spesifiin osa-alueeseen, kuten ryhtiin, kehon linjauksiin, keskivartalon tukeen, tasapainoon, takaketjun liikkuvuuteen, puolierojen tasapainottamiseen, lähennykseen ja loitonnukseen tai lapatukeen.
Yksityistunnit ovat hyvä vaihtoehto niin ikään TRX -harjoittelun perusteiden ja perusliikkeiden harjoittelemiseen ennen harjoittelun aloittamista ryhmätunneilla.
TRX -yksityistunnit
1 x 60 min 95 €
3 x 60 min 265 €
6 x 60 min 495 €
10 x 60 min 750 €